Gemini Nowa aktualizacja sieci głównej, nadchodzi Król łańcucha – Gemini2.0

0 Comments

Rok 2020 to „pierwszy rok zawodów w sieciach publicznych”. Jako technologia, która może „wprowadzać innowacje” w wielu branżach, wzrost wywołany przez blockchain z powodzeniem przyciągnął dużą liczbę potężnych przedsiębiorstw i zespołów do przyłączenia się do obozu blockchain, a projekty blockchain pojawiły się w różnych krajach.

Z biegiem czasu branża blockchain szybko się rozwija, a łańcuch publiczny jest podstawową infrastrukturą całej branży blockchain. Niektórzy znawcy branży powiedzieli, że łańcuch publiczny jest jak fundament budynku, jeśli nie ma łańcucha publicznego u dołu podpory, aplikacja łańcucha blokowego jest jak zamek w powietrzu.

Na tym rynku, na którym działają setki sieci, wygra tylko kilka sieci publicznych. Oznacza to, że będą mieli bułkę z masłem na rynku blockchain i będą mieli względny głos w tej dziedzinie.

Gemini, jako lider nowej ery finansowej, od samego początku miała być niezwykła.

Jak dobry jest Gemini 1.0?

Gemini to fundamentalny system operacyjny społeczeństwa zaufania, który został spontanicznie założony przez zwolenników Hala Finneya. Opracowanie zajęło 6 lat. Gemini nie jest łańcuchem publicznym w tradycyjnym sensie, ale wielowymiarową agregacją technologii czwartej generacji technologii blockchain z blockchain jako dolną warstwą i łączącą 5g, AI, bigdata, VR i inne technologie. Ponadto Gemini reprezentuje również koncepcję ekologicznej architektury i technologii finansowej, reprezentuje anonimowych, którzy budują społeczeństwo zaufania i stanowi idealną formę społeczeństwa zaufania.

Wielkie osiągnięcia stworzone przez Gemini 1.0 zostały docenione przez świat. Zupełnie nowa architektura technologiczna, system podwójnej wartości monet i doskonała architektura ekologiczna to podstawowe elementy, które sprawiają, że Gemini jest na szczycie branży.

Jako wewnętrzna moneta Gemini, CGC i LGC, wartość tych dwóch monet jest stosunkowo niezależna i ma swój własny system cen. Zgodnie z algorytmem wieży konwersji Gemini, ceny dwóch walut będą stopniowo rosły wraz z ciągłą autonomią społeczności, co będzie promować dwukierunkowe korzyści społeczności Gemini.

Po pierwsze, wzrost cen monet sprawi, że członkowie społeczności, którzy uczestniczą w rozwoju Gemini, osiągną większe zyski. Jednocześnie, ze względu na rosnącą cenę, zachęci więcej społeczności do udziału w rozwoju i budowie Gemini, aby przyspieszyć urzeczywistnianie autonomii społeczności.

Po drugie, wraz ze wzrostem ceny monet i przyspieszeniem wolumenu wymiany, większość ludzi chce uzyskać wyższe zyski. Im większe zapotrzebowanie wspólnego węzła na węzeł górny, co przyspieszy sytuację działania społeczności Gemini, a coraz więcej osób chce przeprowadzać ataki na wyższych poziomach, aby Gemini rozwijały się szybciej i lepiej.

Projekty o dużej wartości i dużym potencjale w naturalny sposób przyciągną uwagę społeczności. Do tej pory ceny podwójnych monet Gemini CGC i LGC wzrosły ponad dwukrotnie w porównaniu z ceną początkową. Różne główne media donosiły, że coraz więcej społeczności przyłączało się do działań i rozwoju Gemini, przyczyniając się do rozwoju i układu Gemini oraz przyspieszając urzeczywistnianie autonomii społeczności. Gemini, ukochany nowej ery, ma świetlaną przyszłość.

Aby lepiej rozszerzyć ekosystem i zawrzeć wszystko na świecie dzięki lepszej architekturze, zamierzamy wprowadzić poważną aktualizację, zanim wejdziemy do Gemini 2.0 – aktualizacji sieci głównej.

Co może nam przynieść Gemini 2.0?

Gemini2.0 to wielowymiarowy „kompleks finansowy i handlowy w łańcuchu”, który umożliwia deweloperom, pośrednikom finansowym i handlowcom dostosowywanie i budowanie własnych obiektów finansowych i handlowych w sieci. Zdecentralizowana konsumpcja i rentowność inwestycji, które pozwalają konsumentom, inwestorom i promotorom zachować anonimowość w łańcuchu.

To uaktualnienie Gemini do sieci głównej 2.0 będzie stanowić doskonały szczyt pracy dla globalnych użytkowników w zakresie technologii, ekologii i centralizacji.